Algeria: Ligue 1
18:00
USM Alger
Kabylie
-
-
-
Antigua & Barbuda: Abfa Premier League
00:00
Grenades
Ottos Rangers
-
-
-
Argentina: Primera B - Apertura
18:30
Fenix
Colegiales
-
-
-
Argentina: Primera C - Apertura
18:30
Berazategui
Leandro N. Alem
-
-
-
Argentina: Primera Nacional
FT
Quilmes
Alvarado
1
1 (0)
(1)
1 (0)
(1)
Argentina: Torneo Federal
23:35
Sportivo Belgrano
Douglas Haig
-
-
-
Argentina: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:00
Estrella Del Sur
Nautico Hacoaj
-
-
-
18:30
Barrancas
Atletico Pilar
-
-
-
Australia: Npl Victoria
09:45
Oakleigh Cannons
Moreland City
-
-
-
Australia: Victoria Premier League
10:30
Brunswick City
Preston Lions
-
-
-
10:30
Kingston City
Melbourne Victory U21
-
-
-
10:30
Bulleen
Western Utd. U21
-
-
-
Azerbaijan: Premier League
15:00
Sabail
Gabala
-
-
-
Brazil: Brasileiro A2 Women
18:00
VF4 W
Recanto W
-
-
-
Brazil: Catarinense U20
18:00
Chapecoense-SC U20
Barra FC U20
-
-
-
Brazil: Gaucho 2
Postp.
Veranopolis
Passo Fundo
-
-
-
Brazil: Goiano 2
22:00
Gremio Anapolis
Ouvidorense
-
-
-
Brazil: Matogrossense 2
23:00
Operario FC
Atletico MT
-
-
-
Brazil: Serie A
Postp.
Juventude
Atletico GO
-
-
-
Brazil: Serie D
23:00
Aguia De Maraba
Fluminense-PI
-
-
-
Bulgaria: Parva Liga - Conference League Group
14:45
Slavia Sofia
Arda
-
-
-
17:15
Botev Plovdiv
CSKA 1948 Sofia
-
-
-
Chile: Primera B
22:00
La Serena
San Marcos de Arica
-
-
-
Chile: Primera Division
FT
O'Higgins
A. Italiano
0
5 (0)
(2)
5 (0)
(2)
Chile: Segunda Division
FT
San Antonio Unido
Real San Joaquin
2
1 (1)
(0)
1 (1)
(0)
18:00
Lautaro
D. Puerto Montt
-
-
-
Colombia: Primera A - Apertura - Quadrangular
FT
Once Caldas
La Equidad
2
0 (1)
(0)
0 (1)
(0)
Denmark: Superliga - Relegation Group
17:00
Vejle
Odense
-
-
-
England: Isthmian League Premier Division - Play Offs
14:00
Chatham
Enfield Town
-
-
-
England: National League South - Play Offs
14:00
Worthing
Braintree
-
-
-
England: Npl Premier Division - Play Offs
14:00
Macclesfield
Marine
-
-
-
England: Premier League
19:00
Crystal Palace
Manchester Utd
-
-
-
England: Premier League 2 - Play Offs
11:00
Tottenham U21
Aston Villa U21
-
-
-
13:00
Sunderland U21
Wolves U21
-
-
-
18:00
Fulham U21
Nottingham U21
-
-
-
England: Professional Development League
11:00
Sheffield Utd U21
Crewe U21
-
-
-
England: Southern League Premier Central - Play Offs
14:00
AFC Telford
Leamington
-
-
-
14:00
AFC Totton
Salisbury
-
-
-
Estonia: Esiliiga
16:00
Levadia U21
Tallinna Kalev U21
-
-
-
France: Ligue 1
19:00
Lille
Lyon
-
-
-
Germany: Bundesliga Women
17:30
1.FC Nurnberg W
RB Leipzig W
-
-
-
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
17:00
Dudenhofen
Eintracht Trier
-
-
-
Ghana: Premier League
15:00
Accra Lions
Aduana
-
-
-
Hungary: Merkantil Bank Liga
18:00
Honved
Vasas
-
-
-
Iceland: Besta Deild Karla
19:15
Breidablik
Valur
-
-
-
Iran: Persian Gulf Pro League
13:30
Paykan
Aluminium Arak
-
-
-
14:40
Sepahan
Esteghlal Khuzestan
-
-
-
14:45
Nassaji Mazandaran
Persepolis
-
-
-
16:00
Sanat Naft
Mes Rafsanjan
-
-
-
16:00
Foolad
Tractor
-
-
-
16:00
Malavan
Havadar SC
-
-
-
17:00
Esteghlal F.C.
Zob Ahan
-
-
-
Ireland: Division 1
16:00
Treaty United
Athlone
-
-
-
16:00
Bray
Finn Harps
-
-
-
16:00
Cork City
Wexford
-
-
-
16:00
Longford
Kerry
-
-
-
16:00
UC Dublin
Cobh Ramblers
-
-
-
Ireland: Premier Division
12:00
Drogheda
Dundalk
-
-
-
16:00
Bohemians
Galway
-
-
-
16:00
Shamrock Rovers
Waterford
-
-
-
16:00
Sligo Rovers
St. Patricks
-
-
-
18:45
Derry City
Shelbourne
-
-
-
Israel: Ligat Ha'Al - Championship Group
17:30
Sakhnin
Maccabi Tel Aviv
-
-
-
Israel: Ligat Ha'Al - Relegation Group
17:30
Beitar Jerusalem
SC Ashdod
-
-
-
17:30
Hapoel Hadera
Maccabi Petah Tikva
-
-
-
Italy: Primavera 1
11:00
Empoli U19
Sassuolo U19
-
-
-
13:00
Lecce U19
AC Milan U19
-
-
-
15:00
Torino U19
Sampdoria U19
-
-
-
Italy: Serie A Women - Championship Group
16:00
Fiorentina W
Juventus W
-
-
-
Jamaica: Premier League - Play Offs
90+'
Waterhouse
Mount Pleasant
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Japan: J1 League
04:00
Verdy
Iwata
-
-
-
04:00
Vissel Kobe
Albirex Niigata
-
-
-
04:05
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
-
-
-
05:00
Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale
-
-
-
05:00
Hokkaido Consadole Sapporo
FC Tokyo
-
-
-
05:00
Kyoto
Machida
-
-
-
06:00
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
-
-
-
07:00
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
-
-
-
07:00
Shonan Bellmare
Sagan Tosu
-
-
-
08:00
Urawa Reds
Yokohama F. Marinos
-
-
-
Japan: J2 League
05:00
Kagoshima Utd
Vegalta Sendai
-
-
-
05:00
Oita Trinita
V-Varen Nagasaki
-
-
-
05:00
Okayama
Tokushima
-
-
-
05:00
Renofa Yamaguchi
Montedio Yamagata
-
-
-
05:00
Blaublitz
Kofu
-
-
-
05:00
Kusatsu
Shimizu S-Pulse
-
-
-
05:00
Mito
Kumamoto
-
-
-
05:00
Tochigi SC
Fujieda MYFC
-
-
-
06:00
Ehime
Iwaki
-
-
-
10:00
Chiba
Yokohama FC
-
-
-
Japan: J3 League
04:00
Imabari
Toyama
-
-
-
04:00
Osaka
Ryukyu
-
-
-
04:00
Vanraure
Grulla Morioka
-
-
-
05:00
Kamatamare
Azul Claro Numazu
-
-
-
05:00
Kanazawa
Gainare Tottori
-
-
-
05:00
Omiya Ardija
Yamaga
-
-
-
05:00
Tegevajaro Miyazaki
Nagano
-
-
-
05:00
YSCC
Sagamihara
-
-
-
05:00
Fukushima Utd
Nara Club
-
-
-
10:00
Gifu
Giravanz Kitakyushu
-
-
-
Japan: We League Women
04:00
Albirex Niigata W
Inac Kobe Leonesa W
-
-
-
04:00
Mynavi Sendai W
JEF United W
-
-
-
05:00
Nojima Stella W
Sanfrecce Hiroshima W
-
-
-
05:00
Saitama W
Urawa W
-
-
-
06:00
Parceiro Nagano W
Beleza W
-
-
-
06:30
C-Osaka W
Omiya Ardija W
-
-
-
Kenya: Premier League
12:00
Tusker
Nzoia Sugar
-
-
-
Kenya: Super League
09:00
MCF
Nairobi United
-
-
-
Kuwait: Premier League - Championship Group
16:00
Al-Fahaheel
Al Kuwait
-
-
-
Latvia: Virsliga
13:00
FK Liepaja
Metta
-
-
-
Lithuania: Lithuanian Cup
16:00
Dainava Alytus
Hegelmann
-
-
-
16:30
Zalgiris
FK Panevezys
-
-
-
17:15
VGTU Vilkai
Ukmerge
-
-
-
Mali: Premiere Division
16:30
Foot Elite
Stade Malien
-
-
-
Mexico: Liga De Expansion Mx - Clausura - Play Offs
FT
Leones Negros
Atletico La Paz
3
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Mexico: Liga Mx - Clausura - Play In
HT
Pachuca
Necaxa
0
0 (0)
(0)
0 (0)
(0)
Mexico: Liga Mx U23 - Clausura - Play Offs
FT
Atl. San Luis U23
Club Leon U23
1
1 (0)
(0)
1 (0)
(0)
Mozambique: Mocambola
13:00
Brera Tchumene
Textafrica
-
-
-
Netherlands: Eredivisie
18:00
Excelsior
Nijmegen
-
-
-
Nigeria: Nnl
14:00
Ekiti United
Coal City
-
-
-
Nigeria: Npfl
15:00
Remo Stars
Rivers United
-
-
-
Northern Ireland: Nifl Premiership - Conference League - Play Offs
14:00
Crusaders
Coleraine
-
-
-
Norway: Division 2 - Group 1
16:00
Flekkeroy
Viking 2
-
-
-
Norway: Division 3 - Group 1
17:00
Djerv 1919
Haugesund 2
-
-
-
Norway: Division 3 - Group 2
14:00
Sandefjord 2
Sandnes Ulf 2
-
-
-
Norway: Division 3 - Group 3
17:00
Ullern
Sarpsborg 08 2
-
-
-
17:00
Assiden
KFUM-Kameratene Oslo 2
-
-
-
Norway: Division 3 - Group 4
13:00
Stromsgodset 2
Mosjoen
-
-
-
Norway: Division 3 - Group 6
16:00
Ham-Kam 2
Elverum
-
-
-
Peru: Liga 1 - Apertura
19:30
Grau
Sport Huancayo
-
-
-
Peru: Liga Women
15:30
FBC Melgar W
Killas W
-
-
-
Poland: Division 1
16:00
Zaglebie Sosnowiec
Wisla
-
-
-
Poland: Division 2
16:15
GKS Jastrzebie
Chojniczanka
-
-
-
Poland: Ekstraklasa
17:00
Pogon Szczecin
Puszcza
-
-
-
Portugal: Liga Portugal 2
19:15
AVS
Mafra
-
-
-
Portugal: Taca Revelacao U23
11:00
Santa Clara U23
Benfica U23
-
-
-
Romania: Liga 1 - Championship Group
18:00
Univ. Craiova
FCSB
-
-
-
Romania: Liga 1 - Relegation Group
12:00
FC Hermannstadt
Poli Iasi
-
-
-
15:00
UTA Arad
U Craiova 1948
-
-
-
Russia: Premier League
12:45
Ural
Baltika
-
-
-
15:00
Fakel Voronezh
Zenit
-
-
-
17:30
CSKA Moscow
Rubin Kazan
-
-
-
17:30
Lokomotiv Moscow
FK Rostov
-
-
-
Saudi Arabia: Division 1
15:55
Al Adalah
Al Bukayriyah
-
-
-
16:30
Al Jabalain
Al Ain
-
-
-
17:50
Ohod
Al Qadisiya
-
-
-
Saudi Arabia: Saudi Professional League
18:00
Al Ahli SC
Al Hilal
-
-
-
Scotland: Swpl 1 Women - Championship Group
11:00
Rangers W
Celtic W
-
-
-
Sierra Leone: Premier League
16:30
Real Republicans
SLIFA
-
-
-
South America: South American Championship Women U20 - Final Group
Interrupted
Brazil U20 W
Peru U20 W
South Korea: Wk League Women
05:00
Suwon FC W
Seoul W
-
-
-
05:00
Boeun Sangmu W
Changnyeong W
-
-
-
05:00
Hwacheon W
Gyeongju W
-
-
-
05:00
Sejong Sportstoto W
Incheon Hyundai Steel W
-
-
-
Sweden: Allsvenskan
17:10
GAIS
Goteborg
-
-
-
Sweden: Superettan
17:00
Varberg
Trelleborg
-
-
-
Tanzania: Ligi Kuu Bara
15:15
Simba
Tabora United
-
-
-
Tunisia: Ligue 2
14:00
CO Medenine
Chebba
-
-
-
Turkey: Tff 3. Lig Play Offs
13:00
Kutahyaspor
Kusadasispor
-
-
-
13:00
Tokat
Musspor
-
-
-
17:00
Anadolu Universitesi
Efeler 09
-
-
-
Ukraine: Championship Women - Relegation Group
09:00
Dyn. Kyiv W
Dnipro-1 W
-
-
-
United Arab Emirates: Uae League
14:05
Khorfakkan
Al Ain
-
-
-
14:05
Ittihad Kalba
Emirates Club
-
-
-
16:45
Al Bataeh
Al Wasl
-
-
-
16:45
Shabab Al-Ahli Dubai
Al Sharjah
-
-
-
USA: Mls Next Pro
87'
Real Monarchs
Los Angeles FC II
2
3 (2)
(2)
3 (2)
(2)
USA: Nwsl Women
FT
Bay FC W
Chicago W
1
2 (1)
(1)
2 (1)
(1)
Uzbekistan: Super League
13:00
Qizilqum
Neftchi Fargona
-
-
-
Vietnam: National League Women
09:00
Ho Chi Minh W
Ho Chi Minh City 2 W
-
-
-
09:00
Thai Nguyen W
Son La W
-
-
-
World: Friendly International
14:00
England C
Nepal
-
-
-
Real World of Betting | Live Football Scores
LiveScore Today | Live Soccer Scores | LiveScoreToday was last modified: 2024-05-06 by livescoretoday